
Найбільший фестиваль і свято пива - Октоберфест, став доброю традицією в усьому світі і наш ресторан з задоволенням підтримає цю подiю.
1 і 2 жовтня запрошуємо всіх Харків'ян і гостей міста в ресторан Альтбір на Салтівці, щоб разом відсвяткувати і випити справжнього пива. На сцені 2 дня виступатимуть музичні групи, інтерактиви від наших аніматорів, традиційні розваги і призи від наших ведучих і звичайно баварські танці з дівчатами з шоу балету Al.Dance. Багато пива і багато музики в цей день.
На літньому майданчику у нас буде окремий бар з пивом, гарячими напоями та діджеями. Для тих, хто хоче трохи зігрітися і активно пити коктейлі.